CZ DE

Unsere Dienste

Zentrum für Schwertransporte

Zentrum für Schwertransporte

     RECIPIO für eine lange Zeit war die Einführung von Gesetzesänderungen, um stärkere und wirksamere Sicherheit und Flüssigkeit des Verkehrs bei Schwertransporten zu gewährleisten. Es hat daher viel Erfahrung mit diesem Thema. Aus diesem Grund REIPIO erweitert seine Aktivitäten auf die Erbringung von Dienstleistungen in diesem Bereich durch ihre Mitglieds Partnern. Das Ziel dieser Dienste ist die Verbesserung und Vereinheitlichung der Aktivitäten der Begleitfahrzeuge, die Straffung organisatorischen Tätigkeiten für den Verladerund Transportfirmen, sondern vor allem, das Hauptziel der Gewährleistung der Sicherheit und des Verkehrsflusses während dieser Transporte und im größtmöglichen Umfang.

mehr über diese Service...

Zajištění bezpečnosti silničního provozu

Zajištění bezpečnosti silničního provozu

     Podílíme se na spolupořádání různých veřejných akcí, např. automobilových závodů, kde je nutné z důvodu těchto závodů, jakýmkoliv způsobem omezit silniční provoz. Zajistíme bezpečnost a plynulost ve vztahu k silničnímu provozu, povolení ke zvláštnímu užívání komunikace, dopravní značení atd.

     Na vyžádání IZS zajisťujeme bezpečnost a plynulopst silničního provozu v součinosti s policií ČR a HZS ČR (dopravní nehody, dočasné uzavírky při mimořásdných událostech, povodně, sněhové kalamity atd.)

více o této službe...

Prodej vybavení pro záchranné složky

Prodej vybavení pro záchranné složky

     Práce záchranářů obnáší velmi náročné úkony nejen psychické, ale i fyzické a mnohdy se dostávají do nelehkých situací, kde je nutné čelit náročným podmínkám terénu. Ať už se jedná o zdravotníky, kteří musí pro zraněného člověka, nebo o hasiče, kteří musí do těch nejnáročnějších podmínek bez ohledu na to, v jakém prostředí se nacházejí a jaké jsou zrovna klimatické podmínky.

     RECIPIO prostřednictvím svých obchodních partnerů nabízí kvalitní sortiment různého vybavení pro složky integrovaného záchranného.

více o této službě...

Prodej pracovních oděvů a doplňků

Prodej pracovních oděvů a doplňků

     Prostřednictvím svých obchodních partnerů zajišťujeme prodej kvalitních pracovních oděvů a doplňků, bezpečnostních pracovních prostředků včetně certifikované pracovní obuvi do jakéhokoliv prostředí. Speciální reflexní program pro zajištění vysoké viditelnosti, maximálního bezpečí a pohodlí při nošení.

více o této službě...

Půjčovna a prodej radiokomunikační techniky

Půjčovna a prodej radiokomunikační techniky

     Od 1.1.2012 jsme zavedli novou službu pro zákazníky - půjčování profesionálních radiostanic. Toto je výhodné především pro firmy nebo osoby, které nevyužívají radiostanice tak často, aby se jim vyplatilo investovat prostředky do nákupu radiostanic (např. jednorázové akce jako jsou různé soutěže).

     U nás můžete radiokomunikační techniku také zakoupit, prodáváme jak hobby CB, PMR, tak i profesionální vysílačky. V případě, že si nejste jisti nebo nevíte, jaké vysílačky by byly pro Vaši potřebu nejvhodnější, rádi Vám poradíme.

 

více o této službě...

Půjčovna a prodej výstražné techniky

Půjčovna a prodej výstražné techniky

     Od 1.1. 2014 je zavedena nová služba - půjčovna zvláštní výstražné techniky. K zapůjčení je k dispozici výstražná technika modré i oranžové barvy. Zvláštní výstražná světla modré barvy zapůjčujeme pouze na vozidla dle platné legslativy ČR. Součástí těchto světel může být na přání zapůjčeno i zvláštní výstražné zvukové zařízení.

     Prodej a montáž výstražné techniky dle Vašich požadavků a v souladu s českou legislativou. Jsme zástupci předních výrobců zvláštní výstražné techniky např. HOLOMÝ ELECTRONICS, PREMIER HAZARD, BRITAX. V případě zájmu Vám rádi vypracujeme projektovou dokumentaci na použití a osazení výstražné techniky.

více o této službě...

DISPATCHING

+420 773 163 353

dispecink@recipio.cz

 

Benutzername