Kanály sítě RECIPIO

Přidáno: 10.04.2022 12:38:39 Počet shlédnutí: 537

10 Duben 2022

Níže je popis všech našich kanálů RECIPIO přes mobil (RPM) s vysvětlšním.

RPM CH0 

 Uzavřený

Hlavní uzavřený kanál pro členy, který se používá pro svolávání a lokalizaci jednotlivých uživatelů. Hlášení polohy a otevřené diskuze mezi členy. Členové si zde určí, na kterém kanále bude jejich činnost probíhat.

Tento kanál naleznete na Zello pod názvem: R E C P I O (mezera mezi každým písmenem) nebo po naskenování QR kodu, který se vám zobrazí po kliknutí na logo kanálu.

 

CH1

 Veřejný

Veřejně přístupný kanál pro všechny uživatele aplikace Zello. Je zde vítán každý a můžete zde hovořit o čem chcete. Prosíme jen o dodržování slušného chování. Kanál slouží zároveň jako svolávací.

Tento kanál naleznete na Zello pod názvem: RPM CH1 nebo po naskenování QR kodu, který se vám zobrazí po kliknutí na logo kanálu.

 

RPM CH2

Uzavřený

Uzavřený kanál pro členy určený výhradně pro činnost a komunikaci při doprovodech nadměrných nákladů.

Tento kanál naleznete na Zello pod názvem: RPM CH2 nebo po naskenování QR kodu, který se vám zobratzí po kliknutí na logo kanálu.

 

RPM CH3

 Uzavřený

Uzavřený kanál pro členy určený výhradně pro činnost a komunikaci při doprovodech nadměrných nákladů.

Tento kanál naleznete na Zello pod názvem: RPM CH3 nebo po naskenování QR kodu, který se vám zobratzí po kliknutí na logo kanálu.

 

RPM CH4

 Veřejný

Veřejně přístupná kanál pro všechny uživatele Zello používaný výhradně pro činnost a komuniaci při doprovodech nadměrných nákladů.

Tento kanál naleznete na Zello pod názvem: RPM CH3 nebo po naskenování QR kodu, který se vám zobrazí po kliknutí na logo kanálu.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

DISPEČINK

+420 773 163 353

dispecink@recipio.cz

SDF

ODESLAT ZPRÁVU O UKONČENÍ ZÁSAHU

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení