Naše služby

Centrum služeb pro nadměrné náklady

Centrum služeb pro nadměrné náklady

     RECIPIO již delší dobu prosazuje zavedení legislativní úpravy zajišťující větší a účinnější bezpečnost a plynulost silničního provozu při přepravách nadměrných a nadrozměrných nákladů. Má proto bohaté zkušenosti s touto problematikou. Z tohoto důvodu RECIPIO rozšířilo svou činnost o poskytování služeb v této oblasti prostřednictvím svých členských partnerů. Cílem poskytování těchto služeb je zkvalitnění a sjednocení činnosti doprovodných vozidel, zjednodušení organizační činnosti pro přepravce a dopravce, ale především je hlavním cílem zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu při těchto přepravách a to v maximální možné míře.

Více o této službě...

Prodej pracovních oděvů a doplňků

Prodej pracovních oděvů a doplňků

     Prostřednictvím svých obchodních partnerů zajišťujeme prodej kvalitních pracovních oděvů a doplňků, bezpečnostních pracovních prostředků včetně certifikované pracovní obuvi do jakéhokoliv prostředí. Speciální reflexní program pro zajištění vysoké viditelnosti, maximálního bezpečí a pohodlí při nošení.

více o této službě...

Půjčovna a prodej radiokomunikační techniky

Půjčovna a prodej radiokomunikační techniky

     Od 1.1.2012 jsme zavedli novou službu pro zákazníky - půjčování profesionálních radiostanic. Toto je výhodné především pro firmy nebo osoby, které nevyužívají radiostanice tak často, aby se jim vyplatilo investovat prostředky do nákupu radiostanic (např. jednorázové akce jako jsou různé soutěže).

     U nás můžete radiokomunikační techniku také zakoupit, prodáváme jak hobby CB, PMR, tak i profesionální vysílačky. V případě, že si nejste jisti nebo nevíte, jaké vysílačky by byly pro Vaši potřebu nejvhodnější, rádi Vám poradíme.

 

více o této službě...

Půjčovna a prodej výstražné techniky

Půjčovna a prodej výstražné techniky

     Od 1.1. 2014 je zavedena nová služba - půjčovna zvláštní výstražné techniky. K zapůjčení je k dispozici výstražná technika modré i oranžové barvy. Zvláštní výstražná světla modré barvy zapůjčujeme pouze na vozidla dle platné legslativy ČR. Součástí těchto světel může být na přání zapůjčeno i zvláštní výstražné zvukové zařízení.

     Prodej a montáž výstražné techniky dle Vašich požadavků a v souladu s českou legislativou. Jsme zástupci předních výrobců zvláštní výstražné techniky např. HOLOMÝ ELECTRONICS, PREMIER HAZARD, BRITAX. V případě zájmu Vám rádi vypracujeme projektovou dokumentaci na použití a osazení výstražné techniky.

více o této službě...

DISPEČINK

+420 773 163 353

dispecink@recipio.cz

SDF

ODESLAT ZPRÁVU O UKONČENÍ ZÁSAHU

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení