CZ DE

Naše služby

Centrum služeb pro nadměrné náklady

Centrum služeb pro nadměrné náklady

     RECIPIO již delší dobu prosazuje zavedení legislativní úpravy zajišťující větší a účinnější bezpečnost a plynulost silničního provozu při přepravách nadměrných a nadrozměrných nákladů. Má proto bohaté zkušenosti s touto problematikou. Z tohoto důvodu RECIPIO rozšířilo svou činnost o poskytování služeb v této oblasti prostřednictvím svých členských partnerů. Cílem poskytování těchto služeb je zkvalitnění a sjednocení činnosti doprovodných vozidel, zjednodušení organizační činnosti pro přepravce a dopravce, ale především je hlavním cílem zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu při těchto přepravách a to v maximální možné míře.

Více o této službě...

Zajištění bezpečnosti silničního provozu

Zajištění bezpečnosti silničního provozu

     Podílíme se na spolupořádání různých veřejných akcí, např. automobilových závodů, kde je nutné z důvodu těchto závodů, jakýmkoliv způsobem omezit silniční provoz. Zajistíme bezpečnost a plynulost ve vztahu k silničnímu provozu, povolení ke zvláštnímu užívání komunikace, dopravní značení atd.

     Na vyžádání IZS zajisťujeme bezpečnost a plynulopst silničního provozu v součinosti s policií ČR a HZS ČR (dopravní nehody, dočasné uzavírky při mimořásdných událostech, povodně, sněhové kalamity atd.)

více o této službe...

Prodej vybavení pro záchranné složky

Prodej vybavení pro záchranné složky

     Práce záchranářů obnáší velmi náročné úkony nejen psychické, ale i fyzické a mnohdy se dostávají do nelehkých situací, kde je nutné čelit náročným podmínkám terénu. Ať už se jedná o zdravotníky, kteří musí pro zraněného člověka, nebo o hasiče, kteří musí do těch nejnáročnějších podmínek bez ohledu na to, v jakém prostředí se nacházejí a jaké jsou zrovna klimatické podmínky.

     RECIPIO prostřednictvím svých obchodních partnerů nabízí kvalitní sortiment různého vybavení pro složky integrovaného záchranného.

více o této službě...

Prodej pracovních oděvů a doplňků

Prodej pracovních oděvů a doplňků

     Prostřednictvím svých obchodních partnerů zajišťujeme prodej kvalitních pracovních oděvů a doplňků, bezpečnostních pracovních prostředků včetně certifikované pracovní obuvi do jakéhokoliv prostředí. Speciální reflexní program pro zajištění vysoké viditelnosti, maximálního bezpečí a pohodlí při nošení.

více o této službě...

Půjčovna a prodej radiokomunikační techniky

Půjčovna a prodej radiokomunikační techniky

     Od 1.1.2012 jsme zavedli novou službu pro zákazníky - půjčování profesionálních radiostanic. Toto je výhodné především pro firmy nebo osoby, které nevyužívají radiostanice tak často, aby se jim vyplatilo investovat prostředky do nákupu radiostanic (např. jednorázové akce jako jsou různé soutěže).

     U nás můžete radiokomunikační techniku také zakoupit, prodáváme jak hobby CB, PMR, tak i profesionální vysílačky. V případě, že si nejste jisti nebo nevíte, jaké vysílačky by byly pro Vaši potřebu nejvhodnější, rádi Vám poradíme.

 

více o této službě...

Půjčovna a prodej výstražné techniky

Půjčovna a prodej výstražné techniky

     Od 1.1. 2014 je zavedena nová služba - půjčovna zvláštní výstražné techniky. K zapůjčení je k dispozici výstražná technika modré i oranžové barvy. Zvláštní výstražná světla modré barvy zapůjčujeme pouze na vozidla dle platné legslativy ČR. Součástí těchto světel může být na přání zapůjčeno i zvláštní výstražné zvukové zařízení.

     Prodej a montáž výstražné techniky dle Vašich požadavků a v souladu s českou legislativou. Jsme zástupci předních výrobců zvláštní výstražné techniky např. HOLOMÝ ELECTRONICS, PREMIER HAZARD, BRITAX. V případě zájmu Vám rádi vypracujeme projektovou dokumentaci na použití a osazení výstražné techniky.

více o této službě...

DISPEČINK

+420 773 163 353

dispecink@recipio.cz

SDF

ODESLAT ZPRÁVU O UKONČENÍ ZÁSAHU

 

Přihlášení