CZ DE

Etech ES

Etech ES

Nová a velmi odolná profesionální radiostanice bez displeje s výkonem 4W !!! která zvládne i největší nároky na funkčnost a odolnost provozu radiové sítě.

  • Cena: 6 365 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Radiostanice je plně kompatibilní a srovnatelná s vysílačkami naříklad výrobců Motorola, Kenwood, Icom, Maxon, Bendix atd. Svým vzhledem, provedením a funkcemi velice připomíná radiostanici Motorola GP360. Oproti tomuto modelu vyniká především menšími rozměry a tudíž i pohodlnějším nošením. Je vhodná pro firmy, které mají velké nároky na dosah, spolehlivost a odolnost. Při těchto vlastnostech si radiostanice zachovává i svou atraktivitu. Radiostanice lze dodatečně vybavit kódováním hovoru (scrambler), funkcí Man-Down („mrtvý muž") a DTMF. Pomocí těchto volitelných prvků můžete vlastnosti radiostanice co nejlépe přizpůsobit vašim konkrétním potřebám. Svým provedením splňuje i přísnou vojenskou normu MIL-STD810F. Je vyrobena tak, aby odolávala i prostředí IP65.

Velkou výhodou je, že si uživatel může spoustu funkcí jako jsou například úroveň umlčovače šumu, úroveň spínací hladiny VOX nebo CTCSS kódy nastavit sám. Pomocí těchto kódů, má tak možnost vytvořit až 204 komunikačních kanálů na jednom kmitočtu. Dále má radiostanice všechny druhy selektivních voleb, což umožňuje její zařazení do jakékoliv stávající konvenční radiové sítě. Její funkční vybavení zaručuje úplnou kompatibilitu například s radiostanicemi Motorola, Maxon, Kenwood, Tait, Icom atd. Velkou předností je malý rozměr a nízká hmotnost, což ocení zákazník především při častém nošení. Akumulátor Li-Ion 1800 mAh zaručuje dlouhou dobu provozu.

Technické informace:

Homologace CE pro provoz na území EU
Kmitočtové pásmo: 406-470MHz - 136-174MHz
Počet kanálů: 32
Kompaktní robusná konstrukce
Modulace: 12,5/25 kHz
Výkon: 5W VHF
Akumulátor 1800mAh LiIon
Vysoká hlasitost, velmi dobrá srozumitelnost i v hlučném prostředí (hasici, stavby atd.)
Sel5, DTMF, PL, DPL, status call, missed call, emergency call, vox, scan, password, stun/unstun .....
Rozměry: 100x56x34 mm
Hmotnost včetně akumulátoru: 285g
Provozní teplota: -30 až +60 st.C
Krytí pro prostředí: IP65 / MIL-STD810F

Součástí radiostanice je:

Radiostanice
Rychlonabíječ
Akumulátor 1800mAh LiIon
Anténa
Klip na opasek

DISPEČINK

+420 773 163 353

dispecink@recipio.cz

SDF

ODESLAT ZPRÁVU O UKONČENÍ ZÁSAHU

 

Přihlášení