CZ DE

Etech IP

Etech IP

Malá a velmi odolná profesionální radiostanice s výkonem 5W !!! která zvládne i největší nároky na funkčnost radiové sítě.

  • Cena: 9 229 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Tato radiostanice je na evropském trhu známá pod značkou Entel a zvládne i největší nároky na funkčnost radiové sítě. Radiostanice je plně kompatibilní a srovnatelná s vysílačkami naříklad výrobců Motorola, Kenwood, Icom, Maxon, Bendix atd. Je vhodná pro firmy, které mají velké nároky na dosah, spolehlivost a odolnost. Při těchto vlastnostech si radiostanice zachovává i svou atraktivitu. Svým provedením splňuje i přísnou vojenskou normu MIL-STD810F.

Velkou výhodou je, že si uživatel může spoustu funkcí jako jsou například úroveň umlčovače šumu, úroveň spínací hladiny VOX nebo CTCSS kódy nastavit sám. Pomocí těchto kódů, má tak možnost vytvořit až 204 komunikačních kanálů na jednom kmitočtu. Dále má radiostanice všechny druhy selektivních voleb, což umožňuje její zařazení do jakékoliv stávající konvenční radiové sítě. Její funkční vybavení zaručuje úplnou kompatibilitu například s radiostanicemi Motorola, Maxon, Kenwood, Tait, Icom atd. Je navíc vybavená vestavěným utajovačem hovoru který Vám zajistí soukromí při Vaší komunikaci. Velkou předností je malý rozměr a nízká hmotnost, což ocení zákazník především při častém nošení. Akumulátor Li-Ion 1800 mAh zaručuje dlouhou dobu provozu.

Technické informace:

Homologace pro provoz na území EU
Kmitočtové pásmo: 136-174 MHz - 406-470MHz
Kompaktní robusná konstrukce
Modulace: 12,5/25 kHz
Výkon: 5W MB
Akumulátor 1800mAh LiIon
Vysoká hlasitost, velmi dobrá srozumitelnost i v hlučném prostředí (hasici, stavby atd.)
Sel5, DTMF, PL, DPL, status call, missed call, emergency call, scrambler, vox, scan, password, stun/unstun .....
Rozměry: 100x56x34 mm
Hmotnost včetně akumulátoru: 276g
Provozní teplota: -30 až +60 st.C
Krytí pro prostředí: IP55 / IP54 / MIL-STD810F

Součástí radiostanice je:

Radiostanice
Rychlonabíječ
Akumulátor 1800mAh LiIon
Anténa
Klip na opasek

DISPEČINK

+420 773 163 353

dispecink@recipio.cz

SDF

ODESLAT ZPRÁVU O UKONČENÍ ZÁSAHU

 

Přihlášení