CZ DE

Kirisun DP770 VHF

Kirisun DP770 VHF

Digitální DMR i analogová profesionální radiostanice s 1024 kanály v pásmu 136-174 MHz. Maximální šifrování 256bit.

  • Cena: 17 757 Kč s DPH

Dostupnost: Na objednávku

Kompaktní, vodotěsná radiostanice v odolném pouzdru s krytím proti prachu a vodě podle normy IP67 což znamená, že odolá ponoření do 1m vody na dobu 30 minut.Její provedení a odolnost odpovídá i požadavkům podle vojenské normy MIL-STD-810 C/D/E/F/G. Radiostanice umí jak digitální provoz podle standardu DMR, tak i analogový provoz. Velký 1,8" barevný displej a plná alfanumerická klávesnice slouží jak pro přehledné ovládání radiostanice a pojmenování kanálů, tak i pro snadné používání selektivní volby. Výkon audio reprodukce je 1,5W pro komunikaci i v rušném prostředí. Je vybavena akumulátorem s kapacitou 2000mAh Li-Poly, což zaručuje její dlouhý provoz na jedno nabití. Součástí je i rychlonabíječ.

DMR: Radiostanice je schválená asociací pro dohled nad celosvětovým standardem DMR, tudíž protokol přenosu je plně kompatibilní s radiostanicemi jiných značek které tento standard dodržují jako například Motorola. Model DP770 je vybaven klávesnicí a displejem, což mu umožňuje využívat všechny možnosti digitální komunikace jako například identifikace volajícího, selektivní volba pro jednotlivce i skupiny, statusové zprávy, krátké SMS zprávy, zablokování radiostanice v síti, volání i zprávy Emergenci, datové přenosy atd. Umí na jednom kmitočtovém kanále o šířce 12,5 kHz vytvořit dva nezávislé komunikační kanály například pro přenos dat a hlasu souběžně. Radiostanice DP770 má možnost naprogramování až 1024 digitálních, nebo analogových kmitočtů a vytvoření až 247 zón (středisek s přidělenými kmitočty) s možností pojmenování dle potřeb provozovatele. Pro kvalitní komunikaci v digitálním provozu využívá vocoder AMBE++. Pro potřeby utajené komunikace je standardně vybavená modulem pro šifrování AES/ARC4 256 bitů.

Analog (FM modulace): Použití analogové (FM) modulace umožňuje kompatibilitu se sítěmi, které doposud používají analogový přenos hlasu. V analogovém provozu umí všechny standardní typy selektivních voleb jako je DTMF, MDC1200, ZVEI1, ZVEI2, ZVEI3, CCIR1, CCIR2, CCIR3, EEA, EIA, 2Tone a dvě vlastně definované selektivní volby. Každá sekvence volby lze poskládat až ze tří nezávislých telegramů. Samozřejmostí jsou i CTCSS a DCSS kódy.

Velkou výhodou této radiostanice je utajená šifrovaná digitální komunikace a jednoduché ovládání které ocení jak bezpečnostní agentury, tak i tak i jednotlivci kteří se nechtějí dělit o své informace. Připravuje se i verze s šifrováním Encryption Standard (AES)*1 , DES a ARCFOUR (ARC4). Tento způsob se používá například pro internetovou komunikaci s bankou.

Tento model má krytí IP67, což znamená že odolá ponoření do 1m vody na dobu 30 minut.

Technické informace:

Homologace CE pro provoz na území EU
Kmitočtové pásmo: 136-174 MHz
Počet kanálů: 1024
Odolnost: IP67, MIL-STD-810 C/D/E/F/G
Modulace: 12,5/25 kHz FM i DMR
Výkon: 4W
Citlivost: 0.22μV / -120dBm
Šifrování: 256 bytů (heslo může obsahovat až 64 znaků)
Akumulátor 2000mAh Li-Poly
Vysoká hlasitost, velmi dobrá srozumitelnost
PL, DPL, Radio ID, Group Call, Dig. Emergenci, Scan, Voice Encrypt, SMS, Status
Rozměry: 137mm x55mmx35mm
Hmotnost včetně akumulátoru: 362g
Provozní teplota: -30 až +60 st.C
Max. teplota: -40 až +85 st.C.

Součástí radiostanice je:

Radiostanice
Rychlonabíječ
Akumulátor 2000mAh LiPoly
Anténa a klip
Naprogramování provozovaných kmitočtů - zdarma

!!! Radiostanice je originál s platnou homologací CE pro provoz na území Evropské unie !!!

DISPEČINK

+420 773 163 353

dispecink@recipio.cz

SDF

ODESLAT ZPRÁVU O UKONČENÍ ZÁSAHU

 

Přihlášení