MIDLAND GB1-R

MIDLAND GB1-R

GB1 je ideální radiostanicí pro instalaci do automobilů, domů nebo karavanů. Může komunikovat s jakoukoliv ruční rádiostanicí PMR446 která je v dosahu.

  • Cena: 2 520 Kč
  • Cena: 3 049 Kč s DPH
  • Před slevou: 3 812 Kč
  • Sleva: 20%

EAN:

Dostupnost: Skladem u dodavatele

GB1-R zaručuje rozsáhlou komunikaci a rádiový kontakt s ostatními uživateli vybavenými zařízeními PMR446. Vynikající řešení pro ty, kteří cestují autem nebo karavanem, zejména z toho důvodu, že při provozu na frekvencích PMR446 není ovlivněna poruchami generovanými motorem Vašeho vozidla. GB1-R díky své velmi malé velikosti, integrované magnetické anténě a dodané zásuvce 12V zapalovače cigaret, lze rychle nainstalovat a demontovat, aniž byste museli být upevněni v příslušném prostoru palubní desky. Kovový podvozek je velmi robustní, aby zajistil vynikající výkon v průběhu let.
Midland uvádí na trh první rádiové vozidlo PMR446. Malý a kompaktní GB1 má pevné pouzdro s hliníkovým rámem z tlakového odlitku, který zajišťuje vysokou životnost.
Pevná magnetická anténa a plně sestavený konektor zapalovače cigaret umožňují flexibilní a okamžitý provoz.
GB1 je ideální radiostanicí pro instalaci do automobilů, domů nebo karavanů. Může komunikovat s jakoukoliv ruční rádiostanicí PMR446 která je v dosahu.

Více informací:
- Funkce „Flip": Přístroj lze volitelně namontovat s reproduktorem směřujícím dolů nebo nahoru. Displej může být otočen o 180 °.
- Redukce šumu (squelch), nastavitelná na 9 úrovní
- Vyhledávání kanálů (skenování)
- LCD displej
- Trvale připojená magnetická základní anténa
- Časový limit, lze vypnout
- Zrušení hluku (boční tón)
- Funkce monitoru
- Blokování obsazeného kanálu

Obsah balení:
- radiostanice GB1-R
- montážní držák
- anténa s kabelem
- mikrofon
- držák mikrofonu
- napájecí kabel s 12V konektorem do zapalovače cigaret
- šrouby

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení