Vybavení

Komunikace mezi členy RECIPIO

Komunikace mezi členy RECIPIO

     Členové našeho Sdružení ze svých zkušeností velmi dobře vědí, že v případě zásahu, nebo činnosti, při které je nutné rychlé a nepřetržité spojení mezi dvěma nebo více zasahujícími členy, je nutné používat kvalitní a především koordinované radiové spojení. Z tohoto důvodu RECIPIO používá kvalitní profesionální radiostanice. Trendem poslední doby v oblasti radiokomunikační techniky se stal systém GDR. Jedná se o digitální radiokomunikaci prakticky bez omezení dosahu radiostanic. RECIPIO využívá vlastní radiovou síť, která zaručuje okamžité spojení mezi členy, ať jsou kdekoliv a tím i skvělou koordinaci. Každý z aktivních členů, podílející se na případném zásahu nebo akci, postupuje při této radiové komunikaci profesionálně a koordinovaně podle vnitřního předpisu Sdružení. 

Zásahová vozidla

Zásahová vozidla

     Sdružení technických záchranářů využívá v případě potřeby zásahová vozidla, která jsou ve vlastnictví jeho členů a všechna jsou vybavena potřebnými prostředky k zásahu, tedy radiostanicemi i výstražnou technikou jak namontovanou na vozidle, tak přenosnou, pro případ zajištění bezpečnosti v případě zásahu na pozemní komunikaci.

DISPEČINK

+420 773 163 353

dispecink@recipio.cz

SDF

ODESLAT ZPRÁVU O UKONČENÍ ZÁSAHU

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení